środa, 18 lutego 2009

Jajecznie.

Wszystkie prace odstawiłam na boczek teraz mam produkcje jajek. Dostałam wydmuszki gęsie, robię pierwsze jajko ażurowe ale żeby ukończyć muszę dokupić konturówkę białą .

piątek, 6 lutego 2009

Troszkę wyszywania i troszke czytania .

Powoli metryczkę wyszywam ale większość wolnego czasu poświęcam na czytaniu Margit Sandemo Saga o królestwie światła. Czytałam już kiedyś jej książki ale to była Saga ludzi lodu świetne książki wciągają bardzo że nie chce się oka oderwać od czytania . Produkuje jajka qulilingowe a że jajka są duże potrzebują podstawkę wiec myślę że taka kolorowa podstawka będzie pasować.

poniedziałek, 2 lutego 2009

Krzyżykowo i jajecznie.

Matka Boska z Dzięciątkiem Jezus skończona , sampler powolutku sobie wyszywam nie ma co się spieszyć. Zaczęłam wyszywać metryczne zamówienie na marzec wiec powoli wyszywam . No i jajka qulilingowe zamówienia się posypały jajka styropianowe się skończyły a i zdrożały na allegro wiec kolega wpadł na pomysł ze przytarga mi do domu jakiś styropian a maż ma wypróbować wycinać i zrobić coś na kształt jajka i i jakoś to mu nawet wyszło więc zaczynam robić pełną para jajka, na oku mam kurki szydełkowe wypatrzone jutro w pracy muszę wypróbować czy mi wyjdzie taka kurka.