piątek, 8 stycznia 2010

Różności .....

Mimo że w domu jeszcze są ozdoby Bożonarodzeniowe to u mnie już Wielkanocnie jest już w robótkach . Zakupiłam sobie 30 wydmuszek gęsich będzie co kombinować. Kurki szydełkowe zrobiłam i będzie ich więcej , zostały wypatrzone u Damurka szybko się je robi i są naprawdę ładne. Przyglądałam się już w tamtym roku jajkom frywolitkowym , i wypróbowałam na swoich nowych wydmuszkach gęsich. W nowym roku tak sobie postanowiłam że nauczę się koronki klockowej nie wiem czy mi się uda zazwyczaj jestem samoukiem , uczę się z tego co wygrzebie na necie tak nauczyłam się frywolitek. Zrobiłam sobie prowizoryczne klocki takie na uczenie się splotów z czasem może dorobię się oryginalnych klocków jeśli będą jakieś efekty uczenia się.

6 komentarzy:

 1. Jolu, nauczysz się koronki klockowej sama na pewno. Ja się tak nauczyłam - z netu i z książki "zręczne ręce".
  A kurki śliczne. :) Ja też już myślę o Wielkanocy. :D
  A mogę prosić o zklikwidowanie werfyriakcji obrazkowej? Ślicznie proszę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna gromadka, klocki rewelacyjne. Powodzenia w zgłębianiu koronki klocowej!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne,tak się mówi ,że do Wielkanocy daleko,ale czas leci szybko,grunt to dobra organizacja,Życzę powodzenia i wytrwałości w postanowieniach,pozdrawiam ciepło :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne te Twoje drobiazgi! :)
  I klocki bardzo pomysłowe. Ja zaczynałam naukę koronki klockowej z klockami zrobionymi z patyków do szaszłyków. Też się dało. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. hola soy española y veo que tenemos algunas aficiones iguales yo tanbien soy virgo y enseño bolillos me interesaria saber como sehacen las gallinitas por favor me lo puedes explicar gracias

  OdpowiedzUsuń
 6. Your Tatting is Beautiful. I like the tatted egss, very nice. Your jewelry is lovely also.

  OdpowiedzUsuń